ROCKWELL Finance                                       Naše služby        Kalkulačka        Kontakt        Kariéra          INFOLINKA : 602 387 878  


Doleťte si i Vy pro LEPŠÍ hypotéku..  ROCKWELL Finance je společnost nabízející TOP služby v oblasti zprostředkování finančních produktů, zejména spotřebitelských úvěrů na bydlení a spotřebitelských úvěrů jiných než na bydlení.

Zastupují ji specialisté s dlouholetými poradenskými zkušenostmi. Máme kontakt s každodenní praxí, na základě které posouváme naše služby vpřed. Sledujeme pečlivě finanční trh, máme neustálý přehled o produktech jednotlivých finančních domů, známe metodiky bank a stavebních spořitelen.


Vybíráme pro naše klienty jen na míru šité, nejvýhodnější nabídky.Umíme živnostníky (OSVČ) i cizince. Naše úroky začínají od 1,99%
 
 
 
 
ETICKÝ KODEX   MÁME ŘEŠENÍ   ZKUŠENÍ LIDÉ
 
Ctíme etický kodex a hodnoty. Jednáme férově a vždy na rovinu. Budujeme dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a to jak s klienty, tak s našimi partnery, realitními kancelářemi, developery, bankami.   Pomůžeme Vám vyznat se a zorientovat v široké nabídce finančních produktů na českém trhu. Zjistíme Vaše možnosti, porovnáme příjmy, výdaje a všechny další důležité skutečnosti a nabídneme nejlepší možné řešení.   Specialisté ROCKWELL Finance jsou zkušení finanční profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Dokážeme Vám pomoci nejen s financováním, ale nabízíme komplexní služby i v dalších příbuzných oblastech finančního trhu.